Merhaba, benim adım Papatya. Hafta sonu,üç dört yıldır görmediğim, geçenlerde karısı doğum yapan ama benim doğum evinde ziyarete fırsat bulamadığım kuzenim Tuncay ’a telefon ederek kendisini görmek ve doğum hediyesini vermek için ziyaretlerine gelip gelemeyeceği sorduğumda şaşırıp çok sevinerek hemen beklediğini söyledi. Araba ile bu dar yollarda ilerlerken çocukluğumda buralarda geçirdiğimiz günleri hatırladım. Yıllar önce ,çok şakacı bir çocuk olan kuzenim Ali, gizli kapaklı,kuytu yerlerde beni ,o zamanlar şaka olarak algılamıştım,sıkıştırır ,kalçalarım, göğüslerim üzerinde ellerini dolaştırır dururdu. O zamanlar bunlar beni dehşete düşürmemişti hatta belki bugün seksten zevk almamın ,okşanıp sevilmenin yolunu açmıştı. Evlerine vardığımda Ali ‘nin eşi Nurdan beni çok nazikçe karşıladı. Bir şeyler içerken uzun uzun sohbet ettik. Sonra bebek odasına gidip hediyesini takarken bu minicik yaratığı inceleme fırsatı buldum. Bebek çok güzeldi.

Aşağı indiğimizde Ali  nin nerede olduğunu sordum. Bana aşağıda bodrumda eski eşyaları yerleştirdiğini söyleyerek kocasını çağırdı. Birkaç dakika sonra , sanki hiç değişmemiş,hiç büyümemiş gibi gelip şakalaşarak yanımıza oturdu. Eski günlerden, yaşantımızdan ve aileye yeni katılan bebekten bahsettik. Nurdan bebeği alıp emzirmeğe başladığında Ali de aşağıda yarım bıraktığı işlere döndü. Biraz sonra Nurdan ‘dan dolabın arkasına düşürdüğü eşyalar için yardım istediğinde ,kıza emzirmesine devam etmesini söyleyerek aşağı yardıma indim. Çocukluğumun bir bölümünün geçtiği bu evde aşağı inerken hatıralarım gözlerimin önünden geçmeğe başladı. Bana arkasına eşyanın düştüğü dolabı göstererek ,kendisi ucundan kaldırırken, benim yere eğilerek aradan uzanıp almamı istedi .Üzerimdeki lacivert pantolon ceket ile yerlerde sürünmemin mümkün olmadığını söylediğimde yere bir battaniye serdi. Kendimi komik bir durumda yere, diz üstü kalçaları havada eğilmiş olarak buldum. Yerdeki eşyayı almaya çalışırken, Ali yukardan gülerek “ Hatırlıyormusun , küçükken burada oynarken senin elbiselerine bakmaktan çok hoşlanırdım” Tabii ki hatırladığımı söyledim… Birden elini kalçalarıma koyarak ,pantalonumun üzerinden okşamaya başladı. Tepki göstermemeğe karar verip kımıldamadığımı görünce “ En çok da senin o minicik rengarenk donlarına bayılırdım.

Şimdi de hala o kadar güzeller mi ? ve cevap vermeme ve doğrulmama fırsat bırakmadan eğilip arkadaki fermuarı açarak pantalonumu bacaklarımdan aşağı hızla çekince şaşkınlıkla içimdeki siyah tanga ortaya çıktı.!!! Manzara karşısında tepkisi gecikmedi . ;   Vay canına be, bunlar çok güzel, biliyormusun, senin büyüyüp genç bir kadın olduğununun farkına varamamışım , sana biraz daha dikkatli ve yakından bakabilirmiyim ?”. Hemen harekete geçerek de donumu sıyırmıştı bile. Birden çok tahrik olduğumu fark ettim. İçim ıslanmıştı ama onun bunu hissetmesini istemedim…. Beni kollarımdan tutarak ayağa kaldırdı ve ceketimin düzmelerini açmaya başlayınca ortaya çıkan sutyenimin kopçasını açması da uzun zaman almadı… İki dakika kadar beni inceleyip , sıklaşmaya başlayan nefes alışları arasında gerçekten çok güzel ve çekici bir kadın olduğumu söyleyip tekrar deminki pozisyonumu almamı isteyince dolabın önünde diz üstü çöktüm. Karısının,yeni doğmuş bebeğinin hemen az ilerde,

yukarıda olmaları beni daha da tahrik etmişti! Kalçalarımı okşamaya başlarken hala bakire olup olmadığımı sormadan edemedi. Tabii ki değilim diye cevap vermem ile   Ya arka deliğin ? ” diye devam etti. Biraz tereddütten sonra, orasının daha bakire olduğunu, biraz da canım çekercesine söyledim…. İşte o anda ,birden parmağının arka deliğimin girişinde hissettim. Küçük bir çığlık atmama mani olamadım….Biraz bekledikten sonra parmağını çıkartıp deliğimi kayganlaştırmak için yalamaya başladı. Yandan olacakları seyretmeğe başlarken çıkarttığı pantalonunun altında boğalar gibi azgınlaşmış organı belli oluyordu…


Hikayenin devamını oku »

bir gece işte mesaiye kalmıştım ,saat gece 11 civarıydı ve yürürken önümde bir lazer ışığı gördüm .etrafımdaki binalara bakarken 2. katta çıplak bir kadının tuttuğunu farlettim .

zaten sinirliydim geç saatlere kadar çalışmısın ona dönerek ne var be kadın yarrak mı istiyon dedim .oda neden olmasın dedi tabi her vefakar türk erkeği gibi merdivenlerden çıkmaya başladım tabi

içimde bide korku vardı acaba tuzakmı bu beni soymaya kalkmasınlar diye hemen cebimdeki emaneti elime aldım ve saklayarak çıktım.kapı açıkyı ve kapıda bi kağıt asılıydı kağıtta ya içeri girip hayat yaşayacaksın yada girmeyip eşşek kalacaksın diye.neyse girdik içeri bide ne göreyim içerde üç tane kadın üçüde çıplak yaşları 35 40 arası ama hepside taşgibi bunlar hemen çullandılar üstüme emanet yere düştü emaneti görünce ürktüler .

o nedir dedi biri bizden zara değil zefk gelirdedi neyse emaneti cebime koydum üçü beni okşamaya başladılar .biri hemen yarrağıma davrandı ve ağzına aldı biri elimi tutarak amına sokmaya başladı biri ayağımım parmağınıamına sokmaya başladı.ben hiçbirşey yapmıyordum uzandım herşeyi onlar yapıyordu.biri domaldı ve götünü at gibi sallayarak gel gel gir banagir bana diye bağırdı bende eğilerek amına yarrağımın kafasını soktum sonra bi çullanmayla git gel hesabı boşaldım sonra öbürü domaldı onuda amının deliğini.

önce tükrükledim elimi sokmaya başladım sonra yarrağımı anına dayayarak hızlı hızlı içi,ne boşaldım öbürü domalınca bende bi durunya amına koyim bizde insanız itfaiye hortumu değilbu neyse 5 dakka sonra onu domalttım ve amına bi soktum sanki yarrağım ama değilde karpuza girdi karının amı leğen olmuş tam bi folloş neyse banyoya girdik büyük bir jakuzi vardı köpüklü su ya yattık be beni koşamaya başladılar birinin amına sokuyom çıkarıyom öbürünün götüne sokuyom çıkarıyom öbürünün ağzına sokuyom .sabaha kadar jakuziden çıkmadık sabah çıktığımızda ayaklarım buruş buruş olmuştu sabah gittim.

sonradan öğrendim bunlar kardeşmiş evlenmemişler balkondan gözüne kestirdiklerine lazer tutup çağırıyorlar mahallesinde 16 yaşından 60 yaşa kadar bütün erkekler geçmiş üstünde ama biri hariç öbürlerinin amı güzel di biri resmen leğendi yani yarrağını çıkar salla ha ona sokmuşun ha sallamışın fark etmiyo yani.

Merhaba ben balıkesirden Esra.1.71 boyunda, 50 kilo, esmer ve hiç tevazu göstermeyeyim güzel bi kızım.Kardeşimle dört yıl önce başlayan ve

   hala tüm ateşi ile devam eden ilişkimizin sadece başlangıcını anlatacağım.Çünkü artık bu sırrı daha fazla taşıyamıyorum.

Önce ilişkimizin başlamasına ortam yaratan sebepleri anlatayım.Anne ve babamız memur, evimiz kendimize ait ama küçük.Kardeşim Ahmet ile aynı odada kalıyorduk.

Beş yıl önce…

Ben üniversiteyi yeni kazanmıştım,

   Ahmet ise 16 yaşındaydı.lise 1`e gidiyordu.Üniversiteye başlamamla beraber kendime biraz daha fazla özen göstermeye başladım, çünkü daha önce kimse ile

   çıkmamıştım.Lisede benimle ilgilenenler olmuştu ama kabul etmemiştim.Okulda insanları sarmaş dolaş görünce mutluluklarını kıskanıyordum.

Kendime biraz daha fazla özen göstermem ve garip olayların başlangıcı bir oldu.Ben ikinci öğretim okuduğum için eve Ahmet`ten sonra geliyordum.Alışkanlığımdır, eve girer girmez üstümü değiştirir, pijamalarımı giyerim.Her eve

   geldiğimde de Ahmet ya oda da ders çalışıyor ya da yeni girmek üzere oluyordu.

Yıllarca üstümü değiştirirken hep nasıl olsa kardeşim, deyip çekinmezdim.Fakat son zamanlarda üzerimde bi tedirginlik oluşmaya başlamıştı.Sonrasında da ben üstümü değiştirince tuvalete gidiyordu.

Biraz garibime gitmiş, biraz da kızmıştım.Bu durumu takip etmeye karar verdim.Ahmet yine odadaydı, ders çalışıyordu.,Elbiselerimi çıkarmaya başladım, göz ucuyla onu takip ediyordum.

Evet, gerçektende kaçamak bakışları vardı.Pijamalarımı giyince hiç oyalanmadan kapıyı kapamadan odadan çıkıp Ahmet`i gözlemeye başladım.Evet, benden hemen sonra odadan çıktı ve tuvalete girdi.Bende çaktırmadan peşinden .

   gittim ve biz bayanların en büyük silahlarından biri olan kapı deliğinden bakmaya başladım.

Gördüğüm şey sırtı bana dönük, sağ kolu aşağı yukarı, ileri geri hareket eden kardeşimdi.Acaip olmuştum, sinir ile ihanet arası bi duyguydu bu.

Dünyayı başına yıkmak istiyordum o an ama

   bu gece olmamalıydı, emin olmalıydım.Gece yatınca düşünmeye başladım.Nasıl bi tepki koymalıydım?Sert mi?, yoksa daha ılıman diyaloğa dayalı bir şekilde mi?

Ama düşünürken aklıma birdenkapı deliğinden gördüklerim geldi.Ahmet beni arzuluyordu, beni hayal ediyordu, beni istiyordu.Bu birden bende bir hoşlanma duygusu yarattı.Sizde hak veririsnizki; hangi bayan arzulanmaktan hoşlanmaz ki?Tam bir paradoksun ortasındaydım.Ne yapalıydım?

Kararımı verdim tepki verecektim ama Ahmet`in bana ilgisi olup olmadığından emin olmalıydım.Hemen bi plan kurdum.O okula gidince odada ona bi tuzak hazırlayacaktım.küçük makyaj aynamı planladığım yerde durursam Ahmet`in çalışma masasını gösterece

   bi köşeye gizledim.

Artık ısra beklemekteydi.Eve geldiğimde aynı senaryoyu tekrarlamaya başladık, televizyon izleyen kardeşimin ders çalışma aşkı tuttu ve arkamdan odaya girdi.Bende planı uygulamaya başladım, gözüm aynada arkam ona dönük soyunmaya başladım.Gerçektende bakışları bana odaklanmıştı.

Bunu görünce artık emindim ama tepki vermedim, bu oyun ben farkında olmadan benide içine çekmişti.gece yattığımda içimi bi ateş basmıştı, yaşananlar tamamen yanlıştı ama hoşuma gidiyordu.Düşündüm…çokça düşündüm.O izlemekten hoşlanıyordu ben ise izlenmekten hoşalnmıştım.Oytunu sürdürmeye karar verdim.

Aradan on bir ay kadar geçti böyle ama artık bu oyun bana

   da yetmiyordu.Oyunun dozunu arttırmaya karar verdim.Planıma göre artık ten teması sağlayacaktım.Bir sütyenimi komidinin en alt gözüne koydum.Sütyenimi değiştirecek ve arkasını ona bağlatacaktım.Ben eve girdiğimde Ahmet odadaydı.Her zamanki gibi ona arkam dönük olarak değilde ona bakarak soyunmaya başladım.

Ortamı iyice ısıtmak içinde

   sadece iç çamaşırlarıyla kaldığımda da üstünden eğilip ne çalışıyorsun yardım edeyim mi diye sordum.Beni soyunukken ilk defa karsıdan görüyordu, gözleri fal taşı gibi açılmıştı.Daha fazla üzerine abandım, fındık gibi olan göğüs uçlarım sırtına yapışmıştı içim kopuyordu o sırada zorlukla bana

   yok dediğini hatırlıyorum.

Yavaşca sırtından kayıp göğüslerimi koluna sürterek yüzlerimizi aynı izaya getirdim, yüz mimiklerini tepkilerini görmek istiyordum.Bakışları donuklaşmış ama gözlerinden

   ateş fışkırıyor gibiydi, yüzü kıpkırmızı kesilmişti.Peki yardıma ihtiyacın olursa söyle dedim ve sanki kendi kendime konuşuyormuş gibi şu sütyenimi değiştireyim bu çok sıkıyor dedim.
Planın ikinci aşamasını uygulamaya başladım.

Ahmet`e arkam dönük bi şekilde şu kancayı açar mısın? dedim.Hemen kalktı ve açtı, o kancayı açarken bende omuzumun üzerinden penisine doğru kaçamak bi .

   bakış attım, pijamasının önü çadır gibiydi.ellerimle sütyeni göğüslerimde tutarak ilerledim.Diğer sütyeni komidinin en alt gözüne koymuştum.

Dizlerimi kırmadan kalçalarım iyice ortaya çıkacak şekilde eğilerek sütyeni çekmeceden aldım.Eğildiğimde arkama doğru bi baktım Ahmet ne yapıyor?diye.Durmuş ve donmuş beni izliyordu.İçimi iyice heyecan kaplamıştı.Sütyeni aldım, doğruldum, üzerimdekini elime alıp diğerini göğüslerime yerleştirip Ahmetciğim şu kancayı bağlar mısın? dedim.

Şaşırmıştı, bir iki saniye duraksadıktan sonra arkama yaklaştı ve ellerini tenimde hissettim.Titriyorlardı ve benimde içimi titretiyorlardı.Tam o kancaları bağlayacakken elimdeki sütyeni yere bıraktım sanki düşmüş gibi, ve yine dizlerimi kırmadan eğilip alma hareketini yaptım.

Ama niyet sütyeni almak

   değil Ahmet`in penisine kalçalarımı dayamaktı.Evet işte oyunun yeni heyecanı başalmıştı, ilk defa bir penisi kalçamda hissediyordum.Bu benim için inanılmazdı.Doğrulduğumda tekrar istedim ve yine sütyeni yere bıraktım.Bacaklarımı iyice aralayıp yine eğildim daha çok hissetmek istiyordum.Bu sefer arkaya doğru daha fazla yaslandım.

Evet işte Ahmet`in penisi şu anda iki popomun arasındaydı.Ama oyunu bozmamak için bu şekilde daha fazla kalamazdım.Doğruldum ve onun titreyen elleri .

   ile kanacaları kapatmasına müsade ettim.

Yaşananlar topu topu 5-10 saniye idi ama içimde fırtınalar kopuyor, beynimde şimşekler çakıyordu.Ama artık içimdeki yaptığımın

   yanlış olduğu düşüncesi, beynimi tırmalayan korku artık yoktu.

Şimdilik sizi fazla sıkmak istemiyorum.İlk birleşmemizi ve gerisini daha sonra anlatacağım.Gönderen: sevecen

erkek arkadaşımla bir evde kalıyoduk devamlı amıma bişeyler sokardı en sonunda arabayla çıplak gidioduk amımı vitese sokmamı söledi yoksa sikimi sokarım dedi bende kabul etim vitese soktum çok acıdı sonra arkaya yatırarak amımı yaladı azmıştı çok acıyodu sonra sikini sokmaya çalışrı

girmedi sonları sikini yaladım 15 cm fln dıkafamı bastırıyodu sonra sokmaya çalılştı zorla birden soktu canım acıyodu bağırdım fakat gece olduğu için zaten boş arazideydik sikti beni sonra boşalttı içime elini sokuyodu videoyada çekti sonra penisini ağzıma sotu ve hergün sikiştik öpüştük seviştik ama çocuğumuz olmadı bakireliğim gitmedi diye düşünüyorum fakat gitti dio bana o acıyı


Hikayenin devamını oku »

Ben ercan adında lise1 sınıfına giden bir öğrenciyim.liseye kadar okuldaki kızlar bana çirkin gelirdi.o yaz bir kızla çıktım ve onu dudaktan öptüm.tadı ağzımsa kalmıştı.daha fazlasını istiyordum.bunu kıza söylediğimde “sapık” diyerek ayrıldık.o sene okula geldiğimde kızların geliştiğiniği ve serpildiğini gördüm.hepsi bana çekici

geliyordu.ortaokuldan beri selen die bir kızdan hoşlanıyordum.ama ona açılamamıştım.o heycanla senenin başında ona sordum galiba o da benden hoşlanıyordu.1 kaç ay sonra onla cumartesileri geldiğimiz sinemadan eve giderken öpüşüyorduk.Bir gün doğum günü vardı.doğal olarak bende gittim.eğlendik konuştuk fln bir süre sonra ( bu da en az 3 saat sürdü)herkez gitti.bir benle selen kalmıştı.annesi selen ve arkadaşları eğlensin diye dışarı çıkmışlardı ve 2 de döneceğiz demişlerdi.daha saat 12.30 du.ben bir galyana getirip onu sikmek istiyordum. konuşmaya başladık ben konuyu sexe getiridm.hiç daha önce yaptın mı dedim . o da hayır dedi. bn ise yapalım mı dedim tamam dedi.be daha önce çok porno seyrettiğim için hemhn önsevişmeye başladım.üzerindeki askılı bluzu çıkardım ve tam olarak gelişmiş koca memelerini yalamaya başladım onada snde beni öp dedim.ve ona yumuldum.

ona sikimi yala dedim.biraz iğrendi ama sonra hoşuna gitti bellliki! bende onu kendi yatağına atarak pantolonunu imdiridm.karşımda onun o tam kıllı olmayan amı duruyordu.ilk başta pornolardaki gibi elimi ıslatarak amına soktum.ardından hemen ona giridim. çok zevkliydi ama o bağırıyordu ona o gece içinde 3 posta yaptım.ardından o banyoya girid ve duşta onun memelerini yine yalamaya başladım


Hikayenin devamını oku »

selam cicikedi.com cular,

Merhaba,ben 26 yaşında İstanbulda yalnız yaşayan bir gencim. Türbanlı arkadaşım Kübrayla bir dönem arkadaşlık yaptım.Kendisi yurtdışında okuyor.Geçen ay Türkiyeye geleceğini haber verdi.İstanbuldan memleketine geçecekti.Uzun zamandır görmemiştim kendisini.Hoş ve sempatik bir kızdı. Nihayetinde geldi ve görüştük.Kübra bayağı güzelleşmiş, yüzüne renk gelmişti.Daha önce de beğeniyordum ama şimdi çok etkilenmiştim,cinsel isteklerim kabarmıştı.”Hadi bana gidelim,bir şeyler içer muhabbete devam ederiz.Sonra biletini alırız,seni yolcularım” dedim.Kabul etti. Eve gittik,haliyle alkol yerine çay istediğini söyledi. İçeri gittim,hazırladım ve çayına sakinleştirici haplarımdan birini attım. İçtikten bir süre sonra    başının döndüğünü,uykusunun falan geldiğini söyledi.Uzanmasını söyledim. Artık o saatten sonra bana direnemezdi,dilediğimi yapabilirdim. Sikim pantolonumu zorluyordu,felaket haldeydim.Onu yavaş yavaş soymaya başladım.Direnmeye çalıştı ama nafile.Avını görüp kudurmuş bir aslan gibiydim,amacım onu oracıkta sikmekti.Üstündekileri çıkardım,sutyeni ve külotu kaldı. Bana “hayır yapma” diyordu    ama boşuna. Üstümdekileri çıkarıp sikimi gözlerinin önünde sıvazladım.Sutyenini kolay çıkardım,donu da zorluk çıkarmadı.Kıllı,ufacık bir amı vardı Kübranın. Parmaklarımı soktum,çünkü o daracık haliyle kocaman sikimi alamazdı.Biraz esnettim,ve 2-3 dakika yaladım.sonra sikimi dayadım.
Hikayenin devamını oku »

merhabalar ben murat gecen sefer ki sikisimde halil ben sikilmedim diye dert yanmisti betulde senide birdahaki sfere siker demisti,simdi halili ve betulu nasilsiktigimi yazayim dedim o sikistigimiz gunden bir hafta sonra leyla ile betul santiyeye geldiler yeni aldiklari villanin dekorasyon isine baakmaga gelmislerdi.

isleri bitince benim yanima ugradilar,bende onlara soguk birseyler ikram ederken bir yandanada laflamaga basladik.betul o gunden sonra seni ariyamadik nasil memnun kaldinmi dedi bende hala o gunun hayalini kurup 31 cekiyorum dedim,bana kizdi 31 cekecegine bana telefon etseydin gelir seni alirdim beraber sikisirdik dedi.hem senin halile verilmis bir sozun var deynce bende neymis o veridgim soz dedim leylada betulde gulmege basladilar ne olacak yarak sozu halili sikecegim dedinya onun icin verdigin sozu tutup sikmen lazim dediler.

bende soz sozdur siz yarak istedinizde ben vermedimmi diye laf soyledim.betul tamam o zaman pazargunu gelip seni alalim eger musaitsen.bende sizin icin herzaman musait olurum yeterki siz isteyin deyince anlastik o zaman pazar sabah saat 10 da gelip seni alalim dedi bu ara leyla iyi ama ogun biz dusunuyorduk murati diye miziklandi bende sen iste hezaman yaninda olurum ama madem halili sikmege soz verdim borcumu bir an once odiyeyim deyince ssini cikarmadi.

ben o gune kadar her tarafimi temizledim etek trasimi da olmustum.pazar gunu tam saat 10 da gelip beni lojmandan aldilar ben araabanin onune binerken betul arkaya benim yanima gel dedi bende arka tarafa onun yanina oturdum arabayi halil kullaniyordu betul bana bir hosgeldin opucugu kondurdu.sonra hareket ettik ilk zaman havadan sudan konusurken betul ayaklarini bana surtmege basladi.

ben zaten o isin heyecaniyla hazir bekliyordum sikim hemen kazik gibi oldu betul sikimin kalktigini gorunce surtmeyi birakip ustten eliyle oksamaga basladi.biraz oksadiktan sonra sikimi pantolondan disari cikardi ve o sekilde oksamaga basladi ben artik herseyi betule birakmistim daha sonra egilerek sikimi emmege basladi halilde bizi aynadan seyrediyordu.

tabi bende bos durmuyor betulun memelerini oksuyordum ben oksadikca o daaha hizli emmege basladi ikimizde artik zivanadan cikmistik.halil bizim bu halimizi gorunce biraz yavas olun eve birsey birakmiyacaksiniz dedi bende sen merak etme sanada yeter bu yarak dedim betul hic birseye aldirmadan emmege devam ediyordu betule dedimki her an gelirim ona gore dedim o da gel agzima bosal diyerek daha siki sarildi oyle bir emdiki artik dayanamadim ve ne varsa betulun agzina bosaldim basini hic cekmedi daha kokune kadar alarak menilerin hic birini disari tasirmadi.

biz boyle emisirken eve geldigimizin farkina varmadik tam artik toparlanmistikki halil eve geldik dedi,hemen arabadan indik ve eve girdik, betul bana karnin acmi diye sorunca bende heyecandan birsey yemedim,varsa birseyler biriki atitirayim dedim.hemen mutfaga gitti yiyecek birseyler getirmege bu arada halilde ustunu degistirmege gitti.geldiginde uzerinde sadece kilotla geldi ustu ciplakti bende bakiyorum hemen hazirlanmissin diye takildim.

bana siz arabada emisirken ben kudurdum canim cok acaip yarak istiyor dedi bende o is kolay hele biraz birseyler atistirayim dedim betul yiyecekleri getirirken yanina da viski koymustu bende ac karnina iyi gider deyip bir bardak ictikten sonra gelen yemekleri yemege basladim siz yemiyecemisiniz diye sordugumda biz senin sikini yiyecegiz diger seylere karnimiz tok dediler,

betulde ustunu degistirmis ti yani oda soyunup gelmisti hemde hic birsey giymeden.niye boyle geldin diye sorunca nasil olsa soyunacagim giyinmeye ne gerek var diyerek yanimiza geldi odada tek giyinik bendim ama benide soymaga basladilar.biryandan halil biryandan betul ikiside beni soyuyorlardi pantolonumu cikaran halil hemen kilotun ustunden sikimi oksamaga basladi betul dur biraz yemek bari yesin deyince,halilde o yemegini yesin ben bunu yiyecegim diyerek sikimi oksamaga basladi

daha eli deger degmez sikim hemen kalmisti sonra kilotumu da cikararak sikimi tamamen serbest birakti ve egilip emmege basladi betulde hem oksuyor hemde emmege calisiyordu arik benim yemek yieycek halim kalmamisti bende yemegi birakip ayaga kalktimucumuz birden salona gectik.

halil yine sikimi emmege basladi bende betulun amini emmege basladim amini yeni tras etmiski kaymak gibiydi hem amini emiyor hemde dilimi aminin icine sokup oynatiyordum bir nevi betulu dilimle sikiyorum o zevkten bagirmaga basladi bana dilini degil sikini sok demege basladi halilde yagma yok once beni sikecek dedi daha sonra betul kalkarak halilin arkasina gecti ve gotunu yalamaga basladi betul halilin gotunu yalarken halil hala sikimi emiyordu.

sikimi halilin agzindan alarak bende arkasina gectim ve sikimi got deligine surtmege basladim bu arada betul hem benim sikimi yaliyor hemde halilin gotunu yaliyordu,bende arik sirasi geldi deyi sikimi got deligine dayayip yavasca bastirmaga basladim halil yavas sok senin sikin kalin acitir diyordu biraz kafasi girmistiki halil acidi dedi betulde yatak odasinda krem getirdi ve bir benim sikime birde halilin gotunu kremledi.

artik sokabilirsindeyince ben yine sikimin kafasini gote dayadim ve yine yavasca ittirmege basladim bu sefer kafasi kolay girmsti yarisina kadar sokunca biraz bekledim baktim halilden hic ses yok birden hepsini kokune kadar dayadim o zman derin bir oooohhhh cekti sonra agir agir sokup cikarmaga basladim halilin gotu de alistigindan zevk almaga baslamisti.

betulde alttan halilin sikini emmege basladi halil iki taraftanda zevk aliyordu domaltmis vaziyette biraz siktikten sonra sirt ustu yatirip ayaklarini omzuma aldim ve sikimi kokledim bu sekilde sikilmek halilin cok hosuna gidiyormus ben yine gote sokup cikarirken betulde yanima gelip dudaklarima yapisti ve opusmege basladik bende hem opuyor hemde memelerini oksuyordum bir yaandanada halili pompaliyodum.

sonra betul memelerini agzzima verip emdirmege basladi ben memeleri emerken halili sikmeyi birakmistim ama siki gotunun icindeydi halilde beni arim birakmayi beni bir sik saonra hem emisir hemde sikisirsiniz demege basladi bende o zaman betulun memelerini birakip butun agirligimla halili sikmege basladim geri cekip cekip sonuna kadar sokuyordum halil zevkten cildiriyordu ben ise hayatimda sikilmekten bu kadar zevk alan bir erkegi ilk defa goruyordum.

en sonunda artik son raddeye gelmistim geliyorum dedigimde gel icime bosal doldur benim gotumu diye bagirmaga basladi bende son bir defa daha kokledim ve ne varsa halilin icine bosalttim.halil sikimi hemen disari cikrtmadi biraz icimde dursun dedi bende beklettim,daha sonra sikimi cikardim ve lavobada yikadim.

geldigimde betul hem memelerini oksuyor hemde amini parmakliyordu bana gelirmisin diye yanina cagirdi bende tabi gelrim diyerek yanina gittim onc dudaklarindan basliyorak eme eme memelerine geldim ikisini birden hem emiyor hemde arada sirada isiriyordum.oradan asagilara kayarak kaymak gibi olan amina geldim ve yalamaga basladim,amini yalarkende ellerimlede memelerini oksuyordum yeni bosaldigim icin sikim daha kalkmamisti halil ise yedigi yaragin zevkini cikardigi icin haala yerde yatiyordu.

sonra betulle 69 yaptik o benim sikimi emerken bende hem amini hemde gotunu yalamaga basladim dilim amindayken parmaklarimlada gotunu oksuyordum sikim betulun emisine dayanamayip kipirdamaga basladi betu tamam kalkiyor simdi artik bemi sikecek diyerek daha hizzli emmege basladi.

sikim artik kalkmis sikmege hazir hale gelmisti betulu ustumden iterek altima aldim ve bacaklarini ayirarak sikimi amina surtmege basladim betul ben surttukce hadi sok rtik diyor bende inadina sokmyordum iyice cildirmisti sonunda deligine denk getirip birden sikimi kokledim oyle bir offfffff cektiki birsey oldu zannettik bu sekilde biraz siktikten sonra bacaklarimi omzuma alip oyle sikmege basladim am kaymak gibiysi iyice sulandigi icin her sokup cikardigimda slop slop diye ses geliyordu.

daha sonra betul birazda ben seni sikeyim diyerek beni yere yatirdi ve ustume cikarak sikimi amina yerlestirdi betul ustumde inip kalkarken halilde gelip sikini betulun agzina verdi ben amdan halilde agzindan sikiyordu bu sekilde biraz devam ettikten sonra halil betulun arkasina gecerek sikini gotune dayadi ve sikmege basladi.

ben amdan halil gitten sikerken betul aramizda tost olmustu halil daha fazla daayanamadi ve betulun gotune bosaldi ben daha once iki defa bosaldigim icin hala gelmiyordum bu da betulun isine yariyordu bana hep senmi sikeceksin bak bende seni ne guzel sikiyorum diye ustumde inip kalkiyordu.

sonra ustumden kalkarak onumde domaldi gotu ve kalcalari muhtesemdi bu seferde aarkadan amina girdim ve o sekilde sikmege basladim bana aradada gotume sok diyordu bende tamam diyerek amindan cikardigim sikimi gotune gecirdim daha once halil siktigi vede icine bisaldigi icin gotu kaygandi bu nedenle sikim kolay girdi artik bende tempoyu tutturmus ve bir amina bir gotunu sikiyordum.

halilde betulun altina yatarak hem amini yaliyor hemde benim ama girip cikan sikimi yaliyordu ben de artik gelme noktasina gelmistimve hizli hizli sikmege basladim,betule gelmek uzereyim nereye geleyim deyince o da gotume bosal dedi bende amindan cikarak gotunu sikmege basladim.betul iki taraftanda sikilmenin zevkiyel cglik atmaga baslamisti sonunda bende dayanamadimve gotune son olarak kokledim ve icine bosaldim,hepimiz bayagi yorulmustuk ve o yorgunlukla yere serildik ben betul ve hailin arasina uzandim o yorgunlukla biraz uyumusum bir uyandimki halilde betulde hala sikimle oynuyorlardi bende bugunluk bu kadar yeter dedim.

sonradaucumuz birden dusa girdik ve birbirimizi yikadik dusta bile rahat durmadilar bir halil bir betul sikimi emdi durdu ama o gun birdaha sikmedim baska sikislerimi de yazacagim onlarin sayesinde istenbulda cok am ve got siktim daha sonra grusmek uzere herkese bo selam ve bol sikisler dilerim

Merhaba sayın arkadaslar hepınıze ızmır’den saygılar sunarım 3 hafta once basımdan gecen ve cok zevk aldıgım harıka gecemı sızlerle paylasmak ıstedım. Izmır’e yakın bır yırde tanıstıgım bora ve suna hanım cıftıne gıtmıstım bora beyefendı nazık davetı uzerıne onlara gıttım ve benı yolda karsılayıp evlerıne gıttık

Hikayenin devamını oku »

merhaba ben koray, istanbuldan yazıyorum…şu an 26 yaşındayım ve bu olay bir kaç ay önce yaşandı…askerliği bitirimiş ve hemen bi işe girmiştim,uzun süre çalışltıktan sonra işimin çok stresli olmasından dolayı bi ttatil e ihtiyaç duydum, ama gerekli izni alamadım bir süre tartıştıktan sonra o anın kızgınlığıyla istifa ettim.,

yeni bir işmi yoksa tatil planımı derken aklıma bi macera yaşamak geldi ve londraya dil eğitimi için gitmeye karar verdim, gerçi ingilizcem çok iyiydi ama maksat farklı yerleri görmek macera yaşamaktı. hemen bi danışmanlık şirketine başvurdum belgeler felan derken 3 hafta sonra gerekli vizeyi almış nerde kalıcağım hangi kursa gideceğim kesinleşmişti. 3 gün sonraki londra uçağına bindim, ve londradaydım artık…

hemen taksiye atlayıp kalacağım eve gitiim, ev sahibi 65 yaşında bir kadındı, yanlış anlamayın onunla ilişkim olmadı, :) olgun bayanlardan hoşlanırım ama o kadarda değil :) . neyse günler günleri kovaladı sınıfa eve londraya alışmıştım, bir iki defa sınıftan kızlarla beraber olmuştum ama çok kısa ve tatsızdı bunu bir dahaki hikayede yazarım…neyse kurs çıkışı bi pub’a gittim orda otururken yanıma biri oturdu gözümü çevirip baktığımda düzügün fizikli sarışın 38 yaşında çok güzel bir bayan gördüm ,

bi an için göz göze geldik ve selamlaştık, size bir içki ısmarlayabilirmiyim dedikten ve kabul ettikten sonra muhabbete başladık, adı helendi.ve tasarımcıydı ,muhabbet muhabbeti açtı ve içkilerimizi ardın sıra yudumladık…sonra dansa kadlırdım içkinin ve karşımdaki kadının güzelliğinin etkisiyle çok tahrik olmuştum slow dansa devam ederken benim ki acaip derecede sertleşti birbirimize 40 yıllık sevgili gibi sarmaş dolaş sarıldığımızdan bunu farketmemesine imkan yoktu, yüzüme baktı gülümsedi ,

seninki yuvasını arıyor galiba dedi , ve eliyle tutup düzeltti..tam onun kadınlığını hissediyordumnm harika bişeydi… bir müddet sonra evine gidelim dedi, bende evimin olmadığını bir bayanın yanında kaldığımı söyledim, oda ozaman bize gidelim dedi.. ve koyulduk yola arabası rover marka çok güzel bi arabydı, yolda bacaklarını okşuyordum arad bir göğüslerine elliyordum..oda dayanamicam artık dedi ve direkisyonu kırdı ağaçlık bir alandı , hemen deli gibi öpüşmeye başladık,

bir elim göğüsleirnde diğer elim onun amındaydı oda elini benim sikime atmıştı,burda olmicak dedi ve arka koltuğa geçtik hemen fermuarını açtım ve okşamaya başladım..çok ıslanmıştı ve daracıktı,, onu okşarken bir yandanda göğüslerini yalıyordum…bir müddet sonra ikimizde çırılçıplaktık, ne zaman soyunduğumu bile hatırlamıyorum..aşağı eğildim ve onun amını yalamaya başladım ,

bacaklarını iyice açmış ben amını yalarken oda saçlarımı okşuyordu..mükemmeldi sanki 18 yaşında güzel bir kızla beraberdim…kısa bir süre sonra inanılmaz boşaldı..baktım ve dedimki sıra bende , bu sefer o ağzına aldı ve sikim çok sertleşmiş kalınlaşmış damarları çıkmıştı…hazırım dedim, hemen kucağıma oturudu ve sikimi içine aldı, göğüslerinide ben ağzıma aldım.., sikimi içine alıp zıplamaya başladı kafası tavana çarpıyordu, bende çok sert göğüslerini yalıyordum, çığlık çığlığaydı , çıkardığı sesler haala kuağımda, ve bir müddet sonra önce o ,onun etkisyle ben beraber boşaldık ,

o kadar sex yaptım ama böylesini hiç yaşamadım , birbirmize sarılıp durduk 5 dk boyunca, hadi aşkım eve gidelim dedi m, kaltık giyindik, saat 2 olmuştu, , evine vardık gerçekten güzel bir evi vardı, evlenip boşanmış bir kadındı,birer içki içtik, duş alacağını söyledi bende içki içmeye devam ettim ve o duş alırken onu anahtar değiliğinden izledim, dayanamyıp kapının önünde soyundum ve içeri girdim, deliler gibi gene öpüşmeye başladık birbirmizi yiyiyorduk adeta göğüslerini yalarken amını okşuyoruduym,

ardından onu ters çevirip arkadan amına yerleştiridim ve ellerimle göğüsleirini tekrar okşamaya başladım..harika bir vücüdu vardı…tekrar boşalmıştık,, sonra beraber duş alıp çıktık yatakta tekrar seviştik,arkadan yapmak istedim olmaz dedi ,ısrar ettim ,çok acıyor dedi, bende üstelemedim. harika bir geceydi, görüdğüm en iyi sevişen erkeksin dedi, ileriki günlerde haftanın 3-4 günü aynı barda buluşuyor ve evine gidiyorduk,

5 ay boyunca harika bir macera yaşadım, vizemi uzatmak istedim ama olmadı, beni hava alanına kadar götürdü, tekrar gelecekmisin dedi, bende evt, dedim… gelir gelmez tekrar dönmenin hazırlıklarını yaptım , ama aldığım bir mail ile yıkıldım , eski eşi ile tekrar barışmışlar bunun için özür diledi, görüşmesek daha iyi olur dedi, bende saygı gösterdim ama çok üzülmüştüm, şu an istanbuldayım ve gene dış ticaret üzerine bir firmada çalışıyorum,

biz hikayemize geçelim hafta sonuydu yatıyodum canım çok sıkılmıştı.Derken eve amcam geldi annemlerle teyzeme gidiyoruz dedi teyzemde köyden yeni geldi

amcamın arabası olduğu için bizi o götürür biyere giderken ,neyse benim canım sıkıldığı için gitmek istemedim annemler gitti ben sıkıntıdan patlıyorum tabi derken pat bi telefon bizim ayşe sınıf arkadaşım elifle birlikte beni aradılar naaptığımı sordular bende evdeyim dedim .gel gezelim dediler ama canım biyere gitmek istemiyodu.ama isterseniz siz bize gelin laflarız dedim hem yemek felanda yeriz neyse kabul ettiler.

aradan 20 dk geçti kapı çaldı.gelmişlerdi içeri aldım bunları önce biraz tv izledik sonra yemek yedik şimdide sıra konuşmaya gelmişti elif erkek arkadaşıyla geçen hafta onun evine gitmişlerdi onu anlatıyodu nooldu diye sorduk naaptınız dedik ayşeyle elif biraz utandı galiba bana bakarak gülümsedi ayşede anlat dedi .peki dedi.

elif başladı anlatmaya konuştuk felan dedi ayşenin üstündede mini etek vardı ve benim gözüm hep ordaydı ama bişey yapamıyodum nede olsa eski arkadaşım neyse baya konuştuktan sonra telefon geldi ve arayan annemdi bana bu gece gelmeyeceklerini söylediler bende tamam dedim ve telefonu kapadım.sonra bizim kızlara isterlerse burda kalabileceklerini evde tek olduğumu söyledim

elif ben kalamam annem kızar dedi gitmem gerek bende ısrar etmedim.ayşeye bari sen kal.beni yalnız bırakma dedim ayşede biraz nazlandı ama sonra kalmaya karar verdi.elifi gönderdik.sonra biraz daha film izleyelim dedik ve izlemeye başladık film de romantic ti.tabi benim gözüm yine ayşenin bacaklarına kayıyodu

ister istemez.neyse benim uykum geldi deim ve yatacağım dedim.ayşe bana biraz konuşalımmı dedi. bende tabi dedim.sonra bana senin kız arkadaşın yokmu dedi bende var dedim peki hiç ilişkiye girdinizmi dedi bende girmemiştim ama girdik dedim.anlatırmısın demezmi bana.şaşırdım doğrusu neyse başladım anlatmaya bu anlatırken beni dudaklarımdan bi kaptrı ben biz arkadaşız felan dedim

ama dinlemedi.azmıştı galiba neyse bende başladım dudaklarından öpüşmüyoduk sanki birbirimizin dudak ve dillerini yiyoduk.tabi ben o olgun göğüslerini yalamaya başladım cok zevk aldığı yüzünden belliydi.sonra amcığına doğru indim yalamaya başladım dilimi ayşenin amcığında araba sürer gibi sürüyodum.ayşe çıldırmak üzereydi

kafamı amına öle bastırıyodu ki nefes bile zor alıyodum neyse artık içime girmeni istiyorum diye haykırıyodu ama ben tabi dahada istemesini çıldırmasını istiyodum ve yalamaya devam ediyodum oda nooolur gir artık diye yalvarıyodu amından zevk suları bir oluk gibi akıyodu tabi benim alette tam bir patlamaya hazır volkanik dağ gibiydi aleti çıkarıp ayşenin amına yavaşça içeri girmeye başladım ayşe bağırıyodu amı daracıktı belliki bakire.

ama ben daha sokmamıştım bile kafasını yavaşca içeri sokuyodum odabana artık aban demezmi bende bundan cesaret alarak bi anda azdım ve abandım ayşenin amına öyle bi bağırdıki inannın sağır orda olsa o sesi duyardı neyse gittikçe hızlanmaya başladım oda artık biraz ağlıyo gibiydi içine tam boşalıyodum çektim ağzına

boşalıdım ve suratını adeta badana ettim neyse ikimizde çok yorulmuştuk duş almaya gittik beraber bana kocacığım diyodu banyoda da seviştik sonra yorulduğumuz için hemen yattık sabahleyinde kalktık kahvaltı yaptık ve onu yolladım evine ama tadı damağında kalmış olmalıki beni evine davet etti yarın onlara gideceğim artık noolur bilemem

aramalarda bulGüncel ve Kaliteli sex hikayeleri sitesi cicikedi.com'a Hoş Geldiniz..