Anadolu Lisesinde hazırlığı ve altıncı sınıfı okuyunca okumaktan sıkılmıştım ve okulu bırakıp İstanbul’da çalışmak istedim. Babam da ne halin varsa gör dedi. Annem biraz para verdi ve İstanbul’a geldim. Kırım göçmeni olduğumuzdan az biraz Rusçam vardı. O zamanlarda Laleli’de piyasa çok canlıydı. Laleli ve Aksaray civarında tercümanlık yapıyordum. Aldığım bahşişlerin yanında anlaştığım satıcılardan komisyonda alıyordum.

Gelirim çok iyiydi ve hırsızlık korkusuyla kaldığım handan çıkıp Fatih’in bir semtinde kötü bir ev tuttum. Ev sahiplerim Mardinliydiler. İlk bir sene boyunca eve hiç Nataşa atmadım. Uydu anten setim ve videom vardı. O zamanlar Türk kanalları da güzel filmler yayınlıyordu ve ben beğendiklerimi kaydedip mastürbasyon yapıyordum. Sevdiğim, ahbap olduğum bir Rus satıcı bana vakum pompası verdi. O vakum pompası ile filmlere ve Tutti Fruttilere mastürbasyon yapar olmuştum. Sürekli onu kullandığım için penisim on dokuz santim olmuştu.

Artık mastürbasyondan fazlasını istediğim zaman sıkı pazarlıklar sonucu eve bir Nataşa attım. Mükemmeldi. Ama ertesi gün evsahibim Güler(gerçek adı bu değil) teyze gelip hesap sordu. Ben de yalan söyledim tabi. O benim müşterim ve kalacak yeri yoktu dedim. Evi dolaşıyordu ( zaten ufacık bir oda, ufacık bir salon). Bana video kasetleri sordu. Ben de “erotik filmleri kaydedip sonra da otuzbir çekiyorum, eve sandığın gibi orospu getirsem filmlerden, videodan medet ummam ki” dedim. “Zaten apartmanın sol tarafındaki (apartman simetrik degildi. sol taraf dardı) en güneş görmeyen evi verdiniz, o kadar kira alıp bir de hesap soramazsınız” dedim. Güler teyze gitti.

İki saat sonra tekrar geldi. “Verdiğin kiradan rahatsız oluyorsan çık evimden ya da bedava otur” dedi. Ben de nasıl bedava oturacağımı sordum. Yeni aldığım kanepeye geçti ve “Sen bilmiyorsun ama Abdullah(gerçek adı abdullah değil tabi) amcan kanser tedavisi gördü. Aldığı ilaçlar yüzünden kocalık vazifesini yapamıyor. Ben daha 43 yaşındayım. Erkek arıyorum. Abdullah amcanla konuştum aradığım kişi sen olabilirsin.

Çünkü sen beni siktiğini kimseye söyleyip de beni komşulara, abdullah amcanı da kahvedeki arkadaşlarına rezil edecek biri değilsin. Hem sen de otuzbir çekmekten kurtulursun” dedi. Ben de “Kızını da sikecek miyim” dedim. Güler teyzenin üç kızı var. İkisi evli, Leyla ise o zaman 17 yaşında, benden iki yaş büyük. Bunu söyleyince çok kızdı ama teklifi kabul ettiğim için fazla uzatmadı. “Ben geldikçe siikersin” dedi.

Ben de “Ayda beş kere sikerim” dedim. O daha fazla istedi ama ben bu esmer tombul kadını fazla sevmediğim için beş defada anlaştım. Ama ilk seferini abdullah amcanın yanında sikeceğimi söyledim çünkü onun haberinin olduğundan emin olmak istiyordum. Açıkçası korkuyordum kocasından habersiz bir iş yapıp vurulmaktan. “Tamam o zaman. leyla evde yok. Gel beni bizim evde sik” dedi.

Hemen karşı dairede oturuyorlardı ve oraya gidip abdullah amcanın gözü önünde yatak odasına gittik. Odaya girerken abdullah amca “kaput aldın mı yanına” diye sordu. Ben de önceki Nataşa için bolca prezervatif almıştım ve birini yanımda getirmiştim. “Evet aldım, merak etme” dedim. Odaya geçince tombul esmer kadın soyundu. Sikim zaten hep kalkıktı o zamanlar. Prezervatifimi takıp sokmaya başladım.

Amı dar değildi ama bu yaşlı tombul kadını artık iğrenç bulmamaya ve sikmekten hoşlanmaya başladım. Acemi zamanlarım olduğu için iki dakikada boşaldım. Sikim büyük olduğu için geniş amlı bu kadının çok hoşuna gitmişti. Çok iyisin, çok büyük diyordu ben soktukça. Ama o zamanlar acemi zamanlarım olduğu için iki dakikada boşaldım. Filmlerde gördüğüm gibi sönmüş sikimi

Gülerin ağzına uzattım. kadın hiç ağzına almamış önceden ve bu defada almadı. Elleriyle kaldırdı tekrar. Ben yeni bir prezervatif takıp ikinci postaya başladım. Ama bu defa beş dakika geçmesine rağmen boşalamıyordum. O ise altımda boşaldı. On dakika kadar oldu, sikime eğrılar girdi ben ancak boşaldım.

Yorgunluktan uzanıp kaldım. “Hadi devam edelim” diyordu. Ben yeter dedim. Bana “Sikin çok büyük. Askerde mi büyüttün bunu otuzbir çeke çeke” diye sordu. Ben de “Daha 16 yaşındayım. Sakallarımın çıkmasına aldanma. İstanbul’a geldiğimden beri jilet vurduğum için sakalım çıktı” dedim. İnanmadı. Ben de giyinip evden kimliğimi getirdim ve “Ben neden kira kontratı yapmadım. yaşım tutmadığı için. İnanmazsan bak işte kimliğime” dedim.

O zaman “Madem 16 yaşındasın, kızımı neden sikmek istiyorsun. O senden büyük” dedi. Ben de “Senden de küçüğüm ama seni siktim. Hem Dursun (üst sokaktaki serseri) senin kızını benim evime attı. Dursun’un siktiği amı ben de sikmek isterim. Tazecik daracık amı kim istemez” dedim. Ne diyeceğini şaşırdı. Karadenizlileri sevmezdi zaten. Dursun da karadenizliydi. “Ben sorarım ikisine de” dedi.

Ertesi gün olmuş ve ben gece geç dönmüştüm mahalleye. Dursun önümü kesip “Ne yumurtluyon lan sen kızın anasına. kadın demediğini bırakmadı bana. Bir daha beni Leylanın yanında görürse vurdurtacakmış kocasına” dedi. Açıkçası korkmuştum. Dursun mahallenin zibidilerindendi ve benden en az on yaş büyüktü. Benim İstanbulda tanıdığım yoktu ama o bütün serseri takımını tanıyordu. Ben de korktuğum için “Sen merak etme.

Ben sana intikam aldırtacam. Üstelik ben de sikecem o kızı” dedim. Ne demek istemediğimi anlamadı ama intikam lafı hoşuna gitmişti. “Ne yapacan lan” diye sordu. Ben de “Sen kızı görünce ne yapıp ne edip sikişe razı et bana söyle. Benim evde sikersin, çok güzel oyun oynayacam” dedim.

Aradan dört gün geçti ve pazar günü oldu. Ben öğlene kadar uyudum. Dışarı çıktığımda Dursun köşede beni bekliyormuş. “Bugün anahtarları bana ver. Leylayı senin eve atacam, sen de intikamı nasıl aldıracaksan aldır bana” dedi. Bende “Sen kızı odada sik, ben eve geldiğimde gürültü çıkarıp geldiğimi belli ederim. O zaman sen de odada am siktiğini belli et” dedim. Yedek anahtarı getirip verdim.

Parka gittik ve Leyla ile buluştu. Leyla bana nefret dolu gözlerle bakıyordu. Ben de ona sikici gözlerle bakıyordum. Parktan çıkıp bizim sokağa geldik. Önden biz girdik arkadas Leyla girdi apartmana. Bunlar odaya geçti. Beş dakika sonra ben Gülerin zilini çalıp gel hadi o işi yapalım dedim. Kabul etti. Ama ben bizim evde sikişelim hem sana kaydettiğim filmlerden birini seyrettirecem, çok hoşuna gidecek diyerek benim evde sikişmeye ikna ettim. Eve girdik ben bunu soydum ve televizyonun sesini çok açtım. Ben sesi açınca odadan da sesler geldi. “Ananı sikiyim” diye küfür ediyordu Dursun.

Bende televizyonu kapatıp odanın kapısını açtım. “Anası burda, hem de çıplak. Gel sik” dedim. Ben hariç herkes şaşkındı. Dursun’un kafası geç çalıştı. İlk başta intikam alma fırsatı yakaladığını anlamadı. On saniye sonra falan anladı. Dursun Gülerin yanına gelip sikini okşuyordu. Güler bana bağırıyordu. Ben de “Sus yahu. Yarak istiyordun. Bu günlük Dursun benim vekilim olacak” dedim.

Yapacak bir şeyi olmadığını en sonunda anladı. Sikiş için oradaydı ve çıplaktı. Mecburen zevk alması gerektiğini anladı. Dursun bunun üzerine çıkıp pompalamaya başladı. Ben de odaya geçtim. Leyla giyinmişti. Benim yarak tüm ihtişamıyla ayaktaydı. “Boşuna giyinmişsin yavrum. Dursun annenle meşgul olduğu için seninle ben ilgilenecem” dedim. “İstemiyorum. Çok büyük, alamam” diyordu. Ben de “Alırsın, alırsın. Hiç korkma, çok hoşuna gidecek” dedim ve onu soymaay başladım.

Hepsini çıkarınca Dursunun ıslattığı amı elimle biraz okşadım. Ben öpüşmeye çalışıyordum ama o istemiyordu. Yarağı yiyince herşeye müsade edecekti ama biraz zaman vardı bunun için. Ben bunu yatağa yatırıp üzerine çıktım ve prezervatifsiz sikimi amına dayadım. Benim uzun ve kalın yarağım zorlanıyrdu. Halbuki az önce içinde alet vardı. Ben daha zorladım ve soktum. “Canım yanıyor” diyordu ama ben hızlanmıştım. Bu daracık ve tazecik amcığın ateşine çok dayanamadım ve yine acemilikten iki dakika bile olmadan boşalmam geldi. Amından çıkarıp yatağın üzerine attığım dantelli külotuna boşaldım.

Az önce isteksiz olan kız şimdi “Hadi, daha istiyorum” diyordu. Ben de o zaman sönmüş sikimi yüzüne getirdim. Filmlerde gördüğüm yalama işini kıza yaptıracaktım. Annesinin bilmediği sik yalamayı kızı çok iyi biliyordu. Benim yarak ayağa kalkınca Leyla “İki adamla sikiştim ama bu kadar büyük değildi. Muhteşemsin” dedi. Gaza gelen ben hemen amına gömmeye başaldım. Bu defa çabuk boşalacak gibi değildim.

On dakika kadar siktim. Leyla üç defa boşaldı bu esnada. Boşalacağımı anladığım zaman amından çıkartıp ağzına verdim. İtiraz etmeden sikimin başını ağzına aldı. Dilini gezdiriyordu ve eli ile de sapından tutup sallıyordu. Ben boşaldım ağzına. Yutmasını istedim ama yutmadı. Bluzüne sildi ağzını. Sildikten sonra “Giyeceklerim hep döl oldu ama ne de olsa karşı dairede oturuyorum.

Babam gelmeden çıplak girerim eve üstümü değiştiririm” dedi. Ben yeniden ağzına verdim, yalattım ama sikim kolay kolay kalkmadı. iki üç dakika sonra kalktı ama zonkluyordu. Ben “Bugünlük yetsin” dedim ve biz giyinmeden salona geçtik. Dursun hala sikiyordu. Ben “Hala boşalmadın mı” diye sordum.

Dursun da “Lan bu çuval gibi amı sikerken neden boşalıyım” dedi. Güler zevkten kendinden geçmiş inliyordu. Leyla ile ben onalrı seyrettik biraz. İkimizde çıplaktık. Güler inlemekten kısık kısık konuşuyordu. “Kız orospu. Zibidilerin altına yatıyorsun. Mahallenin orospusu mu oldun sen” dedi.Leyla da “Senden daha fazla orospu değilim. Hem mahallenin değil sadece bunun orospusu oldum” diyerek beni gösterdi ve sikimi tuttu. Dursuna dönüp “Bundan sonra sen sik annemi, ben bu elimdeki siki daha çok sevdim” dedi.

O günden sonra daha iyi bir eve taşınıncaya kadar annesini ve kızını siktim. Dursun da başka bir motor buldu ama arada gelip Güler’i de sikiyordu. Artık Güler kızını sikişime laf etmiyordu çünkü bir yarak isterken iki yarak yiyordu. İleride komşuları Güler’in yardımıyla nasıl elimden geçirdiğimi de anlatacağım. Bu siteyi çok sevdiğim için bu anılarımı gönderiyorum. Şu anda mutlu bir evliliği olan kendi işinin sahibi bir insanım. Mutlu bir evliliğim var ama onlarca kadınla ve kızla eşimi aldattım.

Eşimle her zaman her konuda konuşmayı açık seçik yazılar okuyup resimlere bakmayı porno film seyretmeyi çok severdim. En çok konuştuğumuz konulardan biri de grup seksti. Benim isteğim üzerine dörtlü olmasına karar verdik. Ama öncelikle düşündüğüm şey kadının seksi, erkeğin de kocam kadar olmasa da çekici, yakışıklı ve beni tahrik edebilecek özellikleri olması gerekiyordu.

Bir kız vardı. Eşimin daha önce beraber olduğu birisiydi. Güzel kızdı onu ve sevgilisini bir akşam bize davet ettik. Hafif bir şeyler yenildi içkinin etkisiyle konular seks ve daha gizli kalmış olaylara yöneldi. Öyle şeyler konuşuyorduk ki ölü bir adamın sikini bile kaldırırdı. Ben misafir kıza daha rahat edeceği giysiler vermeyi önerdim. Memnuniyetle kabul etti. Yatak odasına gittiğimizde soyunurken birbirimizi seyrediyorduk. Daha şimdiden gecenin güzel geçecegini anlamıştım çünki karşımda duran nefis yaratık bu gece için çok hevesliydi. En azından kocamla tekrar beraber olma fırsatını yakalamıştı ve buna çok memnun oldugu her haraketinden anlaşılıyordu.

Gerçekten kocamın çok iyi bir sikici oldugunu biliyordum. Onun soktuğu ama bir başkasının sokması mümkün degildi. İçeri girdigimizde üzerimizde sadece birer tişört vardı erkeklerde ise sadece şortları odanın loş ışıkları düzüşmek için harika bir ortam sergiliyordu. Kız gidip kocamın dizine oturdu. Çıplak amı baldırlarına değiyordu ve kocam sikini dışarıya çıkarttı. Çoktan sertleşmiş ve şaha kalkmıştı. Ben de gidip diger adamın dizine oturdum onun sikini şortundan dışarıya çıkarttım ama onunki hala sönük vaziyetteydi kalkmamıştı boynu bükük duruyordu kocam bana onu kaldırmamı işaret etti.

Kalçalarım ve amım onun baldırlarına sürünürken bir elimide kızın göğüslerine yapıştırdım. Bu görüntü adamın sikini sertleştirmeye yettide arttı bile kız bana adamın sikini işaret ederek güzel değil mi? dedi. Anlaşılan kız bu adam tarafından sikilmeyi seviyordu. İçimden ama benim kocamınki daha güzel diye geçirdim. Kalın bir sik beni her zaman daha çok heyecanlandırır ve tatmin ederdi. Çünkü önemli olan boy değil çaptır! Adamın siki uzundu. Am delen bir aletti. Kız kocamın elinden ve diğer adamın sikini sıvazlaması için onun üzerine bıraktı. Kocam hiç itiraz etmedi. Onu sıvazlamaya ve adamı tahrik etmeye başladı.Aleti bana dogru sallıyor sanki “işte seni sikecek olan sik bu!” der gibiydi. Kız yanımıza geldi ve “birazda ben dokunayım!” dedi. Adam eliyle o sırada kasıklarımı okşuyor amıma sanki farkında degilmiş gibi dokunuyordu. Amım düzüşmek isteğiyle ateş gibi yanıyor bir an önce içime sokulmasını istiyordum!. Kocam da adamın sikini bırakmış kızın amını parmaklıyordu. Ani bir kararla bunları seyretmek istediğimi dolayısıyla aynalarla kaplı yatak odasına geçmek istedigimi söyledim. Herkes tarafından onay gördü. Aynadan muhteşem görüntüleri seyrettikce daha da tahrik oluyordum.

Aramızdaki konuşmalar “sikimi tut şöyle yap bırak onu ben yalayacagım” gibi şeylerdi ve aralarda inanılmaz iniltiler kopuyordu. Bir dakika bile aynı pozisyonda kalmıyor devamlı degişik pozisyonlar deniyorduk. Kıçlar karınlarda, bacaklar bacaklarda am am üstüne sikler birbirine karışmış kimin eli kimin cebinde belli degildi! Biz kadınların keyfine diyecek yoktu. Kız eğilip kocamın sikini ağzına aldı. Kıçı aynaya dönüktü ve bu görünüm harikaydı. Ben de eğilip adamın sikini yalamaya ve emmeye başladım ve böyle devam etti. Taki kız “beni düz” diye bağırana kadar. Çünkü kocam onun amını yalarken kızı çıldırtmıştı.Ben daha değil dedim çünkü öncelikle amın yalanmak ve emilmek istiyordu! Adam yataktan inip dizlerinin üstüne çöktü ve beni yatağın kenarına çekti. Amımın pürüzsüz ve yapışkan yüzeyindeki her noktayı ustaca emdi ısırdı ve yaladı. Çığlıklar atarak “yeter sik beni!” diye bağırdım. Tekrar yatağa çıktı. İki kız yanyana yatıyorduk. Bacaklarımı açtı. Coşmuş, azmış sikini amıma batırdı. Kocam da aynı anda sikini kızın amına soktu. Haraketleri aynı hızla ileri geri gidip geliyordu.


Hikayenin devamını oku »

Merhaba ben bora 20 yaşında esmer biriyim. Nevşehirde yaşıyorum. size ilk gay ilişkimi anlatacağım. O günlerde kendimde değişiklik hissetmeye başladım. Bir yarak görmek onu sevmek okşamak istiyordum. Neyse o gün internette chat gay kanalında chat yaparken aynı ilde olduğumuz Ahmet adında bir adamla tanıştım. Yaşı 35 idi. Konuşurken tanışmaya karar verdik ve buluştuk ertesi gün.

Bayağı bir hoş adamdı. Tatlı konuşması beni etkilemişti ve o akşam beni evine davet etti. Beraberce gittik. Ben çok heyecanlıydım. Kapıdan girer girmez kalçalarımı okşamaya başladı. Ve bana içeçek bir şey istermisin dedi. Bende seni içmek istiyorum diyerek sikini okşamaya başladım. Ve pantolonunu indirdim

Karşımda 19 – 20 cm civarında muhteşem bir yarak duruyordu. Başına bir öpücük kondurarak yalamaya başladım. Bu çok hoşuma gitmişti. Emmeye devam ettim. Taşaklarını sıkıyordum bu benim çok hoşuma gidiyordu çünkü. O da bana em aşkım devam et hayatım benim diyerek zevklendiriyordu beni. Ağzıma boşalmasını istiyordum ve bunu ona söyleyerek daha hızlı emmeye başladım. O da krema gibi döllerini ağzıma boşaltmaya başladı. Bende iştahla hepsini yuttum.

Daha sonra bende soyunarak yatağa yüzüstü yattım. O da bacaklarımdan başlayarak yalamaya devam etti. Deliğime geldiğinde içimi bir ürperti kapladı. Diliyle masaj yapıyordu dar deliğime. Deliğimi yalayarak hazırladıktan sonra ben kalktım ve onu sırt üstü yatırdım ve sikini tekrar yalamaya başladım.

Bu arada gözüm kapıya ilişti. Bir baktım ki aynı yaşlarda adı cmil olduğunu sonradan öğrendiğim siki Ahmet kadar olan biri dikiliyor . sikini çıkarmış 31 çekiyordu. Önce korktum ama sonra kendi kendime ha bir ha iki dedim ve onuda çağırdık yanımıza. Ahmetin yerine cemil geçti ve sikini yalatmaya başladı bana. Ahmet se arka deliğimi hazırlıyordu ilk sikişime.

Derken Ahmet yavaş yavaş sokmaya bvaşladı. Canım çok acıyordu ama bu zevki tatmak istiyordum. Bu arada cemilin sikini de delice emiyordum. Daha sonra Ahmet hepsini sokmayı başardı ve yavaş yavaş ileri geri yapmaya başladı. Artık bendeki acı yerini zevke bırakıyordu. Bu an benim en mutlu anımdı ağzımda ve götümde birer sik vardı ve beni mutlu etmeyeçalışıyorlardı. Bir anda götümde boşalmaya başladı Ahmet az sonrada cemil döllerini ağzıma boşalttı.

Daha sonra birer sigara içtik ve tekrar siklerini yalatmaya başladılar bana. Bu kez sıra cemildeydi.ve yatağın kenarına oturarak beni kucağına aldı. Sikini yavaşça götüme koymaya başladı. Bende ıplayarak içimde hissetmeye devam ettim. Bu arada da Ahmet yatağın üzerine çıktı ve sikini ağzıma verdi bende emmeye başladım. Çok zevkli bir pozisyondu bu. Ben çok gecmeden boşaldım.

Ahmet te ağzımda boşaldı fakat deliğimdeki sik cemil boşalmamıştı. Hızla zıplamaya devam ediyordum.ve cemil geliyorum diye haykırdı ve içimi doldurmaya başladı. Ve ben onun üzerine yığılıp kaldım. Daha sonra teker teker banyo yaparak üzerimizi giyindik. Vedalaştık ve ben eve gittim. Deliksiz bir uyku cektim. O günü asla unutamıyorum.

Merhaba arkadaşalar ben kagan 24 yaşındayım.Hikayem ailelemden biri degil yani akraba degiliz ama aledenmiş gbi görüyor evde herkes benim sevdigim kadını… Neriman isminde annemin arkadaşı var benim cocuklugumdan beri ilgi duygudugum ergenlik caglarımda fantazi kurdugum şu an 37 yaşında olan bir bayan bu Neriman ailecek cok samimi oldugumuz icin bana tepki vereceginden korkdugum icin yıllardır sakladım

ona olan aşkımı Neriman ki ne neriman üç cocuk annesi ama sanki hic cocuk dogurmamış 25 yaşlarında gibi gösteren bir bayan. Ben bir türlü korktugum icin ona olan aşkımı söyleyemiyordum ama artık canıma tak semişti buna bir bir oyun oyndım oda mecbur kaldı tabiki. Nerimanı telefonla aradadım Neriman hanımlamı görüşüyorum evet dede siz kimsiniz diye sordugunda ben ben maliyede calışıyorum ismim sedat dedim ne istiyorsunuz benden filan dedi arkadaşlık filan dedim bende ben evliyim olurmuki demeye başladı bende anladımki bu iş olur tepki verecek kadın arama beni be salak der kapatırdı zaten onu inandırdım maliyeci olduguma bir hafta kadar muhabet etik ve ben seni cok merak ediyorum dedi bende merak eidyoru tabi dedim bir adres verdim ona ve arabayla gelecegimi söyledim farları 3 kez kapayıp acıcam dedeim ce tamam de tabi bu arada biz telefonda sex muhabbbetlerine başlatık artık bana tepkide verse ipler benim elimdeyidi arkadaşın bahce icerisinde bir evi var evde boş planı hazırlamıştım arabaya aldıgımda kadın resmen soka ya inanamazsınız sen ne yapıyosun kagan dedi evet benin kagan sen bemim taaaa ergenlik cegımdan gelen bir kadınsın dedim olamaz bırak beni seni annene diyecem filan dur hicdegilse icimi döküyüm sana konuşucaklarım var dedim tamam dedi ve eve gittik bu anca olmaz sen ben oglum yerindesin filan ya ben maliyeden sedat olmuş olsam bana düzdürecektin kendini dedim telefonda öyle seyledin didim sen evlisin cocgun var dıyılursa kötü olur dedim başkaları sikecegine ben sikiyim seni dedim olmaz filan dedi ama ben dudaklarına yapışı verdim hic tepki vermiyordu heyecandan titiriyorduk ikimizde olamaz ya anlatamam bu duyguyu yıllarca hayal ededip 31 cektigim kadın şimdi karşımda öpüşüyorum ve tepki vermiyoz üzerini cıkartmaya başladım o dip diri gögüsler karşımdaydı hemen yalamaya başladım ve oda artık zevk alıyordu ben göyüzlerini ve amını okşarken oda fermuarımı acmaya calışıyordu kısa bir süre sonra ikimizde tamammen soyunduk göyüslerinden aşıgıya ufak ufak öpücükler kondurarak amına indim manzara harika bayaa ıslanmış anlaşılan cok zevk alıyordu amını araladım ve bızırıgını yalamaya başladım inliyordu hmmm hmmm diyerek buzamana kadar neredeydin sen yeter artık işkence etme bana kagan sok artık dedi olmaz sen de benim eletimi yalamalısın dedim ve aldı agzına öyle bir yalıyor vakum yapıyorduki inanılmaz bi şey bu ya dayanamadım ve agzının kenarına boşaldım hic bırakmadı yalamayı ve tekrar kaldırdı eletimi ve hadi artık sıra bende başa sperm zay etme kaganım benim dedi beni yatırgı gibi sikimin üzerine oturdu biryandan inliyor sikinin üzerinde daireler cizergibi kalcalar oynatıyor bir yandanda belimi sıkıyor benim gögüslerimi vucutumu okşuyordu ben tekrar boşaldım ama bırakmadı cok kısa bi süre sonra onunda sesi tamamen degişti ve geliyorum hayatım diyerek titreye titreye orgazm oldu bırakma beni bitanem dedim hic durmadı taki ben tekrar boşalana kadar yaklaşık 3 saat beraber berabez olduk o akşam saatlerce seviştik.Ama bu yaştaki bir kadanın neden bukadar istekli oldugunu sordum ve oda eşiyle beş yıldır hic bir cinsen ilişkisi olmadıgını söyledi bende hak verdim şimdi her fırsatta beraberiz ya o bize geliyor ya ben onlara gidiyorum kimin evi musaitse oradayız.İlerleyen günlerde arkadan istecegim bakayım ne diyecek bana merak ediyorum

Ben antalyadan ali.arkadaşım İbrahim ile aynı şirkette çalışıyoruz.Eşi Fatma. Güzel,seksi,.büyük göğüslü bir kadın.Eşim h. de seksi.seks de hiç sınır tanımaz.Devamlı yenilik yaparız. Bazen eşimin amına salatalık sokarım ,bazen patlıcan.benim ve eşim çok hoşuna gider. Eşimin ve benim en çok istediğmiz İbrahim ve Fatma ile grup Yapmak.Eşim ve ben buna karar verdik. Sıra bunu İbrahim ve Fatmaya açıklamak da.Eşim H.”Ben Fatmaya açoklar ikna ederim”diyince mmnum oldum.

Ben ve İbrahim işdeolduğumuz bir gün eşim Fatmayı bize davet etmiş. İşte bu davette her şey oldu. Eşim Fatma ya seks hayatından,bizim devamlı yenilik yaptığımızdan bahsetmiş.Önce Fatma utanmış ama çok güzel olduğunu eşim anlatınca istk duymaya başlamış.eşim hatta hayatta bir ilki gerçkleştirme fikrini açıklamış Fatmaya.Hep beraber seks yapmak.Fatma bunu biraz istekli birazda utangaç karşılamış.ama sonunda bir defadan bir şey olmayacağını anlayınca yapmaya karar vermiş.Fatma hemen ibrahimi arayarak akşam yemeğine bizde olduğu söylemiş.Ve akşam hep beraber yemek yedik. Ymekden sonra Fatma ve eşim odan çıkp biraz sonra çok seksi kıyafetlerle içeri girmesinler mi?İlk defa Fatmayı böyle seksi görüyorum O göğüsler kıyafetinden fışkıracak nderdeyse. Eşimde keza öyle. Hemen gelip yanlarımıza oturdular ve bize”Bir süprizimiz var” dediler.fatma hemen İbrahimin dudakarını öpmeye başladı. Bir yandan da bacaklarını okşamay. Eşimde beni öpmeye ve sikimi okşamaya başladı. Biz İbrahimle göz göze geldik.Bir göz işaret ile ne olusa olsun dedik ve başladık sevişmeye…Fatma hemen ibrahimi soyundurdu.İbrahimin siki 20cm.fatma yalamaya başadı.bn ve eşim onları izliyoruz.fatma nefes almadan siki öyle bir yalıyorki İbrahim hemen ağzına boşaldı.

Eşim hemen “hadi beni ve Fatmayı TOST yapın “dedi. Ben hemen eşimin amını yalamaya başladım İbrahimde götünü. Karımın am suyu akmaya başlamdı.Fatma mutfaktan biraz yağ getirerek İbrahimin sikine sürdü. Ben karımı Kucağıma aldım ve sikimi karmın o daracık amına yerleştirdim.Karım tam domalmış vaziyeti aldı. Hemen İbrahim de sikini karmın göt deliğine yerleştirmesi bir oldu.Şimdi karımın iki deliği se sikiliyordu. Karım zevkten uçuyor.Hele arkasındaki siki yedikçe daha azgınlaşıyordu. Ama İbrahimde gerçekte karmının götünü sikiyordu. Artık dayanacak halimiz kalmadı ve üçümüz aynı anda boşaldık Karım bu sikişten çok zevk almıştı..hemen Fatma “sende denemelisin” diyerek fatmayı hazırladı. Ben Fatmayı yalıyorum Amını yaladıkça Fatmanın nefes alış verişleri artıyordu. Am suyu iyice akmıştı. Fatmayla hemen 69 yapmaya başladık Fatma sikimi öyle bir yaldıki sikim morardı.ben alta Fatmanın amını oda üstte sikimi yalıyor. Bu durumu gören Göt siken İbrahim hemen yerini aldı. Fatmanın ötü zaten daha önce alışık olduğu için İbrahim hiç zorlanmadan tamamını yerleştirdi.ben Bir yandan fatmanın amını yalıyorum bir yandan da İbrahimin sikine dil darbesi atıyorum.


Hikayenin devamını oku »

slm ben buket 19 yası ndayı m biraz kendimden 1.70boyları nda 55 kilo balı k etli gogusleri iri kalcaları dolgun bekaretini 2 yı l ö nce kaybetmiş bir kı zı m.anlatı cagı m hikaye bundan 1 hafta ö nce oldu.kardesim serdar 17 yası nda vü cudu iyi olan birisidir.onu banyoda izlemedim diyemem…annem ve babam bosandı lar bundan 3 yı l once ve biz babamla yası oruz babam surekli iş seyehatinde oldugu iç in evde sadece serdar ve ben kalı oruz genellikle.yine bö yle bir gü nde babam evde yokken serdarla film aldı k ve ben cok korkmustum serdarı n kolları na sarı lmı stı m neredeyse uzerine cı kı caktı m ama aklı mdan hiç kö tü biş i gecmiordu.film bittiginde serdar bana yatagı ma kadar eş lik etti ve ben korkuyorum kardesim dedim elinden tutup onu yataga soktum yanı mda yatarmı sı n dedigimde serdar tabiki abla dedi ve uyumaya basladı k beni bir tü rlü uyku tutmuyordu serdara sarı ldı gı m aklı ma geliordu ve daha sonra onu banyoda izledigim anları dusundum.elimi amı ma attı m cok yavasca oynadı m 10 dakika kadar oynadı m ve sı rı lsı klam olmustum artı q dayanamı ordum serdarı bi ş ekilde etkilemeliydim.ona sarı ldı m ve bir bacagı mı ustune attı m bir tepki vermedi dizimi ş eyine surttum ve biliordum ki eger uyumuorsa buyuycekti ve dusundugum gibi oldu 2 dk iç inde serdarı nki kazı k gibi oldu daha sonra bundan cesaretlenerek elimi attı m serdar terlemeye basladı tabi bende.serarı n boynunu emdigimde kı pı rdandı ama durmadı m o an sadece onun olmayı dusunuordum.ustune tamamen cı ktı m ve soyundum artı q uyumaması imkansı zdı sortunu indirdim ve o devasa yaragı nı agı zı ma aldı m yarı sı nı alabiliyordum serdar resmen inliyor elleriyle kafamı bastı rı ordu bende
Hikayenin devamını oku »

mrb arkadaslar bu siteyi hazırlayanlara cok tsk ederim bu hikayeler sayesinde cok mastrabasyon yaptım her neyse hikayeme geceyim ben kaan k.maraşlıyım bu hikaye bir sene önce gercek olan bir hikaye benim ceren adında lolita bi sevgilim vardı bununla her görüşmemizde mutlaka birseyler yasardık parkta bile görüşssek saksafon cekerdi bununla bir türlü bir evde görüşememiştik ve bunla ayrıldık… bununla 2 ay kadar konusmadım ünv okudugum için bekar evi tutmustum arkadaslarla cereni aradım bir gün görüşelim diye önce kabul etmedi sonradan ben kabul ettirdim bu nerde görüşecegiz felan dedi kimse görmesin bizi diyordu buna ev tuttugumu orda görüşebilecegimizi söyledim kabul etti ama sadece oturup konusacaktık bununla sabah saat 7 de görüştük eve geldik karsılıklı oturduk konusuyorduk ben sigara yaktım buda bana yokmu dedi bende bir tane kül taplası var içeceksen buraya gel dedim yanıma geldi sigara içiyorduk o arada güzel bir müzik cıktı buna dans edelim dedim bu yok dedi sonra bunu ikna ettim dans ederken bununla iyice sarıldık benim yarrak tas gibi oldu tabi hissetmemisi imkansız bunun kulgına seni öpebilirmiyim dedim hayır dedi ben bunu bıraktım tamam ozaman dedim bu sonra bir sarıldı dudagıma bir yapıstı ayakta baslayan öpüşmemiz yatakta bitti birde baktım ikimizde sadec kilotla kalmısız bu benim kilotu cıkardı saksafon cekmeye basladı ama süper yapıyordu işini bosalacagım cıkar agzından dedim bu hayır agzıma bosal dedi agzına bir posta bosaldım sonra ben bunu bastan asagı yalamaya basladım amına indim süper amı vardı yaladıkca bu kendinden geciyordu sok sok sik beni diye bagırmaya basladı benim yarragı sürtmeye basladım bu dahada azdı sok amıma diyordu bende amından olmaz götünden sokayım dedim buda nereye istersen sok hadi artık diyordu tamam dedim önceden hazırladıgım kremi aldım önce onun götüne sürdüm parmafımla deligi genişleymeye basladım önce bir parmagımı sonra iki parmagımı sokmaya basladım artık bu iyice azmıstı sok artık diye bagırıyordu birazda benimkine sürdükten sonra dayadım yarragı götüne bu acıyor yavas diyordu bir kökledim götüne bu bagırıyordu gözünden yas geldi ben hızladım buda zevk almaya basladı içime bosal diyordu ben cıkardım götüne bosaldım sonra biraz öyle yattık birer sigara içtik bu tekrar istemeye basladı öce saksafon cekti benimkisini yine kaldırdı buna hadi dusa gidelim orda devam edelim dedim dusa girdik bunu bir potada orda siktim tekrar dus aldık cıktık bir daha arkadan yapma cok canım yanıyor diyordu tamam dedim sonra üstünü giydi gidecekti aynanın karsısında sacını düzlüyordu geldi götünü yine dayadı yarragıma bak dur felan dedim bu yine sürtünüyordu bunu hemen lavabonun önünde domalttım pantolunu sıyırdım tekrar siktim gider ayak bu hani yapmayacaktın dedi bende sen kasındın dedim ve gönderdim tamamen gercek bir hikayedir konusmak isteyen olursa msn adresim kiz_kurdu_88@hotmail.com

Bir gün sevgilimle sinemaya gittikten sonra eve dönerken dolmuşa bindim. Saat 10.30 olduğu için dolmuşta birtek ben vardım. Dolmuş biraz bekledikten sonra birisi daha bindi ve tamam devam edelim yoldan alırız yolcu dedi ve en arkaya yanıma geldi oturdu. Üzerimde mini pileli bir eteğim vardı.

Biraz devam ettikten sonra yanımdaki adamın bakışlarından rahatsız olmuştum ve ön koltuğa geçmeye çalıştım ama yanımdaki adam izin vermedi.Belimden tuttuğu gibi kucağına çekti ve şıllık bu saatte bu mini etekle ne arıyorsun gel aradığın bende hemde kol gibisi diyerek benim bacaklarımı ve göğüslerimi ellemeye başladı.

Ben şöförden yardım beklerken şöför idare ediver işte arkadaşı demezmi ben neye uğradığımı şaşırdım.Az önce sevgilimle sinemadaydım. Kibar, güzel kokular sürünmüş, traş olmuş sevgilimden sonra leş gibi kokan,elleri leş gibi pis, bıyıklı ve sakallı bir adamın ellerinin arasındaydım ve ben ağlıyordum.İri yarı bir adamdı beni kımıldatmıyordu bile.

Arka koltuğa yatırdı ve açılan gömeliğimin arasından çıkan memelerimi büyük bir hararetle emiyordu. Sevgilim bana kıyamazdı kibar kibar yalardı.Canımı nasıl acıtıyordu bir bilseniz ama ben bu vakum gibi emilmekten zevk almıştım ama belli etmemek için uğraşıyordum.İki göğsümü de morartana kadar emdi. Bir taraftan pis elleri bacak aramda dolaşıyor bazen popomu elliyor sıkıyor, tokatlıyordu.

Bu arada hala dolmuş hareket halindeydi ama yolunu değiştirmişti. İki elimi başımın üzerinde birleştirerek tuttu ve tangamı yana çekerek çıkardığı kocaman sikini bir hamlede amıma soktu. Dibine kadar sokuyor benim canımı yakıyordum. ben bağırdıkça bana tokat atıyor hoşlanıyorsun orospu diye bağırıyordu.Daha sonra dolmuş açık bir alana park etti. Şöförde yanımıza geldi.

Beni koltuktan yere indirdiler ve birisi ağzıma soktu, diğeri amıma.Bazen yalıyorlardı bazen sikiyorlardı. Dolmuşta üzerimdeki ağırlıklarla sırtım çok acımıştı canım acıyor diye bağırdım.

Beni dışarı çıkardılar ve yere yatırdılar biri önden biri arkadan acımadan bütün deliklerimi doldurdular. Benimle tam 2 saat kedinin fareyle oynadığı gibi oynadılar.

Tam artık bırakalım gitsin derken bir sorhoş yaklaştı ve gel sana birk kıyak yapalım birdaha bulamazsın böyle fahişe dediler ve birde sarhoşa siktirdiler beni.Sarhoş adam elindeki içkisini amıma döküp o pis ağzıyla ve pis sakallarını sürterek öyle bir emiyorduki canımın acımasına rağmen çok büyük zevk vermişti.

Sarhoş adam da beni siktikten sonra bindirdiler dolmuşa ve gideceğim yerin yakınlarına bırakana kadar sözlü ve elle tacizlerine devam ettiler.Hayatımda gördüğüm en çirkin ve en pis adamların tecavüzüne uğramıştım.Her tarafım ağrıyor, canım çok acıyordu ama sevgilimden böyle zevk almamıştım.

Merhaba,

Ben yirmi yaşında, kumral ve oldukca seksi bir bayanım. Amcam la yasadıgım hikayemi sizlerle paylaşmak istiyorum. Tüm cocuklugum suresince

   amcamı kendime hep yakın bulmusumdur. Kendi evimizde yada onun evinde hep yan yana oturur, birbirimize dokunur sakalasırız. Ancak ben bunların farklı anlamlar tasıyacagını hicbir zaman anlayamadım taki o geceye kadar. .

  

O gece amcamlarda kalacaktım. Amcam bekar ve oldukca yakısıklı biridir.

   Yemek yedikten sonra bir yandan meyve yiyor ve bira iciyorduk. İşten, akrabalardan, ordan burdan bir sürü seyler konusuyor bir yandan

   da tv izliyorduk. Kanalları dolasırken kırmızı noktalı bir film ekrana geldi ve amcam kanalı degistirmedi. Evde tam bir sessizlik ve

   ikimizde filme bakıyoruz.

Kanepede yan yana oturdugumuz icin nefes alısımızdaki degisen tempoyu cok rahat anlayabiliyorum. Bir yandanda onceleri sadece belli belirsiz birbirine dokunan bacaklarımız daha sıkı dokunmaya baslamıştı. Amcam sanki hersey cok dogalmıs gibi önce kolunu omuza attı ve bana daha cok sokuldu.

Göğüslerimi emiyordu…O andan itibaren okun yaydan cıktıgını anladım. Artık birbirimizin hızlanan kalp atıslarını duyuyorduk. Birden amcam benim

   elimi tuttu ve sertlesmis sikinin uzerine koydu. Ben ne yapacagımı sasırmıstım. Artık kendime dahi hükmedemiyor ve amcamın sikini oksuyordum. Amcamda

   bos durmuyor benim sırılsıklam olmus amımı oksuyor bir yandanda goguslerimi emiyordu.

Aramızda sessiz ama cok yogun bir iletisim vardı artık.

   Kendimi amcama bırakmıstım. Sikini emmem icin basımı kendisine dogru cekti. Sertlesmis sikini emmeye basladım. Sonra yavasca amcam beni yuz ustu yatırdı. Once etegimi sonra kilotumu sıyırdı. götumu ve amımı emmeye basladı. O andan sonra bana diledigini yapabilirdi. Sikini amıma ve

   gotume surtmeye basladı. Zevkten cıldırmak uzereydim.

Sonra artık iyice kayganlasmıs olan gotume yavas yavas sikini sokmaya basladı. Bır yandan canım yanıyor bır yandan ınanılmaz zevk alıyordum. Sikini tam olarak gotume sokmustu. Gotume gidip gelirken aynı andada amımı oksamaya devam ediyordu. Bir sure sonra once ben orgazm oldum sonrada amcam gotume bosaldı. Hersey inanılmazdı. Hala fırsat buldukca amcamla sevisiyoruz… Gönderen: Yolcu

.

  

Selam. Ben Onur Lise1 öğrencisiyim.Size bayramın üçüncü günü başımdan geçen bir olayı anlatacağım. Bayramın üçüncü günü sabah kahvaltılık bişeyler almak için evden çıkmıştım. Alacaklarımı aldıktan sonra okulun en güzel kızlarından biri olan Gökçe ile karşılaştım.Gökçe ile aynı servisteydik ve muabbetimiz de baya iyi di, kızda da uzun zamandır

gözüm vardı ama bunu ona çaktırmamaya çalışıyordum. Karşılaştığımızda canının çok sıkıldığını söyledi,bende ona hiç ciddiye almadan bizim evde kimse yok istersen bize gelebilirsin,birşeyler yaparız dedim.O da olabilir dedi ancak ben geleceğini hiç tahmin etmiyordum. Saat 1.30 gibi kapı çaldı,kapıyı açtığımda bir anda dona kaldım.Gökçe kapının önündeydi. Hemen şaşkınlığımı üzerimden atıp onu içeri buyur ettim. Biraz lafladıktan sonra bilgisayarın başına geçtik,İnternet e girdik,chat yapıyorduk.O sırada Gökçe napster a tıkladı ve giriş sayfası olarak hemen worldsex açıldı.Ben de o da utanmıştık.

Ancak Gökçe hiç istifini bozmadan siteye bakmaya başladı,bende gökçenin dibine girerek fotoğraflara bakmaya başladık.Artık iyice tahrik olmuştum bir anda gözümü karartarak Gökçenin bacaklarına elimi attım,gökçe hiçbir tepki vermeden fotoğraflara bakmaya devam ediyordu. Bu beni rahatlatmıştı artık ellerim bacaklarında gidik gelmeye başlamıştı.Gökçe bu arada iyice gevşemişti ve birden bire dudaklarına yumuldum ilk anda yapmak istemedi ama bir kaç saniye sonra o da deli gibi öpüşüyordu.Gökçe yi kaldırarak yatağımın üstüne attım ve don sütyen kalınca ya kadar soydum geri çekildim,Gökçe hadi ne bekliyorsun gelsene diye bağırdı.Ben bekle şimdi geleceğim diyip mutfağa gittim iki tane mum alıp geldim.

Boxerımı da çıkarttıktan sonra sikimi gökçenin ağzına verdim. İlk kez yaladığı belliydi sanki koparacakmış gibi yalıyor ucuna hafif ısırıklar atıyordu,iyice gevşemiştim ki taşaklarıma sert bir şekilde vurdu.Çok canım acımıştı olduğum yerde kalmıştım ancak o yalamaya devam ediyordu.Sikimi ağzından çekip sert bir tokat patlattım suratına bu ona daha da zevk vermişti,azdırmıştı sanki.Seni orospu diye bağırıp annemin odasından deri bir kemer aldım ellerini bağladım. Donakalmıştı ne yapacağımı merak ediyordu.İlk önce amını yalamaya başladım,dilimi girebildiğince amının derinliklerine sokuyordum.Beş dakika falan bu böyle devam etti ve mumun birini yakarak üzerine doğru tuttum ,mum yavaş yavaş eriyip üzerine düşüyordu.Bir iki damla sonra canı acımaya başlamıştı ve kıvranıyordu,lütfen yapma,canım çok acıyor diye bağırıp inliyordu. Ben de bu daha birşey değil donsuz orospu diye bağırıyordum.Mum tamamen bittiğinde dayanacak hali kalmamıştı. Boynu,göğüslerinden amına kadar her yeri kıpkırmızıydı ve mumdan akan sıvılar üzerinde yapışmıştı. Yüzünü yalamaya başladım,deli gibi yalıyor öpüyordum inlemeleri artmıştı.Göğüslerine geldim ve uçlarını emdikten sonra çok sert bir şekilde ısırdım o anda bir çığlık attı ve ağlamaya başladı. Ancak ben aldırış etmeden devam ettim aslında kendiside zevk alıyordu ve inliyordu. Elerini çözdüm,birden bire ayağa kalktı beni yatağa ittirdi sikimi yalamaya başladı çok geçmeden ağzına boşaldım menilerimi vantuz gibi çekiyordu hepsini yalayıp yuttu.Boşalmama rağmen azgınlığım geçmemişti ama amındanda sikmek istemiyordum çünkü bakireydi. Yastığı belinin altına koydum.Sikimi göt deliğini yaladım ve hafifçe bastırmamla ahhh diye bir ses geldi Gökçeden. Lütfen yapma çok acıyacak,istemiyorum diyordu. Ben hiç duymamazlıktan geldim ve birden bire sikimi götünün içine kökledim o anda öyle bir çığlık attı ki bütün apartman duymuştur o çığlığı.


Hikayenin devamını oku »

aramalarda bul
porno izleGüncel ve Kaliteli sex hikayeleri sitesi cicikedi.com'a Hoş Geldiniz..